Dumny Weteran na MSPO w Kielcach

Z dumą informujemy, że członkowie naszego stowarzyszenia wzięli udział w tegorocznej edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego (MSPO) w Kielcach – jednym z najważniejszych branżowych wydarzeń w Europie.
W trakcie targów mieliśmy okazję porozmawiać z wieloma wystawcami, reprezentującymi czołowe firmy z sektora
obronnego. Podczas rozmów z przedstawicielami firm omawialiśmy kwestie związane z innowacjami w zakresie bezpieczeństwa, obronności oraz możliwości wsparcia dla weteranów, którzy tak wiele poświęcili w służbie
naszego kraju.
Szczególnym momentem było wręczenie statuetki „Dumny Weteran” firmie Rosomak, w uznaniu za ich wkład w rozwój polskiego przemysłu zbrojeniowego oraz zaangażowanie w poprawę bezpieczeństwa naszych żołnierzy podczas misji zagranicznych.
Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają naszą misję i z niecierpliwością czekamy na kolejne możliwości współpracy. Razem możemy budować bezpieczniejszą przyszłość dla naszych żołnierzy i weteranów.